Wykładowcy:

Kościukiewicz-Markowska<br />

Dorota
Kościukiewicz-Markowska

Założycielka Szkoły Szczęścia, artystka, od lat dotykająca tematu szeroko pojętego szczęścia. Uczestniczka wielu kursów z medytacji uważności prowadzonych w Meksyku przez światowego znawcę tematu Allana Wallaca. Jest absolwentką studiów podyplomowych z neurokognitywistyki, w tym roku kończy studia podyplomowe z psychologii pozytywnej na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.
Joanna<br />
Barszczewska<br />

Joanna
Barszczewska

Psycholog, psychoterapeuta, filozof. Specjalizuje się w terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii EMDR. Prowadzi prywatną praktykę psychologiczną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Autorka licznych publikacji popularnonaukowych publikowanych m.in. na portalu psychologia-społeczna.pl

Anna<br />
Okupińska<br />

Anna
Okupińska

Pedagog specjalny (oligofreno- i tyflopedagog), logopeda, terapeuta/trener II Stopnia EEG Biofeedback. Specjalistka z zakresu pracy oraz funkcjonowania mózgu. W swojej praktyce stosuje trening i terapię stymulacji fal mózgowych do poprawienia efektywności pracy mózgu. Absolwentka wielu kierunków, m.in. Neurokognitywistyki w patologii i zdrowiu oraz kierunków związanych z pedagogiką.

Rodolfo<br />
Lago<br />

Rodolfo
Lago

Szaman meksykański. Mieszka w Meksyku, pracuje m. in. w Hiszpanii i we Włoszech. W swoich praktykach bazuje na technikach szamanizmu meksykańskiego. Służy ludziom jako narzędzie łączące ich z nieskończoną siłą po to, by pomóc im odzyskać zdrowie w ciele i duszy. Według niego równowaga jest fundamentalnym elementem aby być w pełni rozwiniętą istotą ludzką.