SZCZĘŚCIE PODAJ DALEJ


Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy możliwe jest stworzenie magazynu, który nie opierałby się na sensacji, plotkach i masie informacji niemających dla ciebie najmniejszego znaczenia? Czy nie byłoby dobrze od czasu do czasu wziąć do ręki gazetę, która nie epatuje negatywnymi emocjami i wszechobecną ludzką tragedią?
To jest możliwe! I my to zrobiliśmy. Stworzyliśmy magazyn w całości poświęcony szczęściu – uczuciu, jakiego jest zdecydowanie za mało w naszym codziennym życiu. Zaprosiliśmy do współpracy autorów z wielu różnych dziedzin i zadaliśmy im jedno pytanie: czym właściwie jest szczęście? Nasi rozmówcy przedstawili nam swoje prywatne koncepcje radości i dobra. Dzięki nim zebraliśmy w jednym miejscu mnóstwo inspiracji oraz przepisów na osiągnięcie zadowolenia z życia oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z innymi ludźmi.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.szczesciepodajdalej.com

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!