Praktyka uważności dla firm


Praktyka uważności dla firm skierowana jest dla świadomych właścicieli firm i korporacji, którzy w rozwoju swoich pracowników widzą tak samo wysokie dobro jak w rozwoju swojej firmy. Świadomy siebie, szczęśliwy człowiek pracujący na swoim miejscu jest najważniejszym zasobem firmy. Często jako pracodawcy nie uświadamiamy sobie, że wzrost naszej firmy zależy w dużej mierze od szczęścia pracujących w nim ludzi. Podczas szkoleń skupiać się będziemy na tym, co w życiu ważne, na tym, czym jest szczęście i w jaki sposób można je zwiększyć. Podczas praktyki medytacji uważności zwiększą się zasoby kreatywności, polepszy się proces podejmowania decyzji, zwiększy się relaks a co najważniejsze – zmniejszy się stres z obciążeń dnia codziennego.
Twoi pracownicy przestaną w końcu walczyć. Zaczną działać świadomie – nie jako trybiki maszyny, ale jako żywe organizmy w żywym środowisku.
Szkolenia z uważności prowadzić będzie założycielka szkoły szczęścia – Dorota Kościukiewicz-Markowska
Termin i koszt ustalany indywidualnie
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Dorota Kościukiewicz-Markowska
e-mail: dorota@dorota.tv lub tel. 506 588 129

LISTA INFORMACYJNA
Jeśli chcesz być informowana/y o aktualnościach Szkoły Szczęścia (zajęcia, warsztaty, konferencje) to polub nasz fanpage na Facebook-u:
lub prześlij nam swój adres e-mail korzystając z formularza obok:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagany)

Telefon


This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!