KONSULTACJE INDYWIDUALNE


Czujesz, że życie przygniata? Że nie jest tak, jak mogłoby być? Że wciąż czegoś brak? Że chociaż masz wszystko, w chwilach ciszy dopada Cię przerażająca nijakość?
Może więc czas zmienić swoje własne postrzeganie rzeczywistości?
Na konsultacjach z psychologii pozytywnej nie zmienisz swojego świata, nie nauczysz się być bardziej idealnym czy perfekcyjnym. Nauczysz się za to bardziej akceptować siebie i swój świat, a co najważniejsze dzięki metodom psychologii pozytywnej zobaczysz, że może nie taki diabeł straszny jak go malują… Bo to Ty nakładasz kontekst na swoją rzeczywistość. Nikt inny. Na konsultacjach zobaczysz tę inną perspektywę i nauczysz się nowych narzędzi, dzięki którym nabierzesz świadomości do działania, czucia i bycia.
Czy dzięki temu ulegnie zmianie Twoje życie? Tego nie wiem. Ale ulegnie zmianie Twoja perspektywa, a jeśli ona ulegnie zmianie, to znaczy, że Ty zaczniesz nagle widzieć rzeczywistość w innych barwach.
Różowych? Mam nadzieję, że nie. Ja tylko chcę z Twoich oczu ściągnąć perspektywę szarości i dołożyć odrobinę koloru. Bo świat nigdy nie jest jednobarwny…
Konsultacje prowadzi: Dorota Kościukiewicz-Markowska – neurokognitywista, specjalista z zakresu psychologii pozytywnej, nauczyciel medytacji uważności (o mnie)
Miejsce: Szkoła Szczęścia Szczecin, Staromłyńska 20/13
Termin: ustalany indywidualnie – dorota@dorota.tv
Koszt: 100zł / h
* Konsultacje przeznaczone dla osób bez zaburzeń osobowości.


LISTA INFORMACYJNA O WARSZTATACH
Jeśli chcesz być informowana/y o aktualnościach Szkoły Szczęścia (zajęcia, warsztaty, konferencje) to polub nasz fanpage na Facebook-u:
lub prześlij nam swój adres e-mail korzystając z formularza obok:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagany)

Telefon

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!